Mali sme sen - vytvoriť stredisko priateľské k deťom, zároveň ponúkajúce priestor pre šport, oddych, rodinnú aj individuálnu rekreáciu, všetko v štýle HYGGE - pocit pohodlia, útulnosti, hrejivá atmosféra domova.

Našli sme nefunkčné rekreačné zariadenie a pustili sme sa do rodinného projektu. Od začiatku sme mali jasnú predstavu, čo naša Haluzačka ponúkne svojim klientom.

Zameriavame sa najmä na detského klienta, skupinové pobyty detí a tomu prispôsobujeme celý areál. Neponúkame luxusné štvorhviezdičkové apartmány, ponúkame pohodu, relax, športové vyžitie, príjemné zákutia, domácu kuchyňu v obklopení prírody a rodinnú atmosféru. Naším cieľom je poskytnúť príjemné ubytovanie s kvalitným zariadením (výrobu nábytku sme zverili overeným výrobcom, aby to aj „niečo vydržalo“), chutnú stravu, s ohľadom na akékoľvek alergie, obmedzenia či chute.

Vyhrnuli sme rukávy a postupne zveľaďujeme - čistíme, budujeme, kosíme, hrabeme, aby ste si VY príjemne oddýchli a načerpali sily.

Na svoje si prídu i rodiny s deťmi, pre nich postupne rekonštruujeme chatky, ktorých je 5 a sú od seba v takej vzdialenosti, aby mali všetci dostatok súkromia. Samozrejmosťou je možnosť využívať celý areál - bazén, ihriská, opekanisko, trampolíny zdarma a bez obmedzení.

A tu sa to všetko len začína, máme kopec ďalších nápadov, ktorými spravíme Váš pobyt u nás nezabudnuteľný. Naše brány sa pre Vás otvoria 1.6.2021, už teraz sa na ten okamih veľmi tešíme!